برخی از محصولات براساس قیمت دلار بصورت خودکار بروزرسانی خواهد شد نحوه خرید عمده

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

پیشنهاد خرید محصول+1
پیشنهاد خرید محصول+1

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

وضعیت آمریکا شکننده شده، و این به شما بستگی دارد که دوباره آن را درست کنید. این یک هذف بلند است که بسیاری از مردم به آن اعتقاد دارند، اما مطمئن نیستید که این کار را بتوانید به انجام برسانید.

پیاده‌روی طولانی و خطرناک و اینکه واقعا واضح نیست که آمریکا در وهله اول چه معنایی دارد. به هر حال، شما زمین‌های مرطوب و صخره‌ای را با پای پیاده طی می‌کنید بدون آن که به طور کامل درک کنید که کجا می‌روید. به غیر از هیولاهایی که شما نمی‌توانید ببینید، در بیشتر اوقات هیچ فرد دیگری وجود ندارد – فقط شما و افکار تان، یک قدم جلوتر از بقیه.

به شکل ابتدایی، Death Stranding در مورد آمریکاست. اما هدف واقعی شما در درست کردن این کشور، کمک به مردم، آوردن آن‌ها به یکدیگر و ایجاد ارتباطات، نه برای مفهوم مبهم آمریکا بلکه برای کمک به مردم درون آن است. Death Stranding در جدیت و خوش بینی اش ذاتا امیدوارکننده است. این بازی پیچیده و کند است اما در مرکز آن، هیچ‌گاه در مورد قدرت مطلق و هدفی که می‌توانیم در ارتباط انسانی پیدا کنیم، متوقف نمی‌شود، و این دستاورد بسیار قابل‌توجه این بازی است.

 

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

 

بازی Death Stranding یک بازی اکشن در دنیای آزاد است که شامل چندگانه بازی میشود. Kojima این سبک را به عنوان یک بازی مخفیانه در نظر گرفته که در حال حاضر به عنوان یک بازی عملی در طول انتشار آن تلقی میشود.

مردم “دیوار هایی” ایجاد کرده اند . به زندگی در انزوا عادت کرده اند. Death Stranding نوع جدیدی از بازی اکشن است که در آن هدف بازیکن راه اندازی مجدد شهر های ایزوله شده و جامعه پراکنده است.

آن به گونه ای ساخته میشود که تمام عناصر, از جمله و گیم پلی, با موضوع “Strand” یا اتصال به هم متصل میشوند. به عنوان Sam Porter Bridges, شما تلاش خواهید کرد که شکاف های در جامعه را از بین ببرید, و در انجام دادن یک پیوند جدید یا “Strands” با سایر بایکنان در سرتاسر جهان تلاش خواهید کرد. از طریق تجربه شما در بازی, امیدوارم که برای درک اهمیت واقعی ارتباط با دیگران استفاده کنید.

همان‌طور که از قبل هم می‌شد حدس زد، منتقدان نظرات متفاوتی در رابطه با Death Stranding دارند. برخی از آنها گیم‌پلی منحصربه‌فرد بازی را مورد ستایش قرار داده‌اند و بعضی دیگر آن را خسته ‌کننده و تکراری می‌دانند. همچنین در بخش داستان، منتقدان وبسایت‌های مختلف نظرات متضادی با یکدیگر دارند. چیزی که در اکثر نقد‌های بازی به چشم می‌خورد این است که احتمالا خیلی از بازیکن‌ها به دلیل یکنواختی ماموریت‌های بازی و خشک بودن روند آن، استقبال چندانی از  Death Stranding نداشته باشند.

به هر حال در ادامه می‌توانید نظرات منتقدان درباره Death Stranding را بخوانید. لازم به ذکر است که این بازی تا کنون با مجموع ۷۳ نقد در وبسایت متاکریتیک، میانگین امتیازات ۸۴ از ۱۰۰ را به دست آورده است.

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

امتیازات بازی Death Stranding

IGN: 6.8/10

پس از سه سال انتشار تریلرهای مرموز و گیج‌کننده، حالا همه سوال می‌کنند که «Death Stranding دقیقا چطور اثری است؟» تنها پاسخ این است: «بسیار پیچیده و سر در نیاوردنی!»

بعضی از بازی‌های بزرگ در سالیان اخیر مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Red Dead Redemption 2 به خوبی بین سختی زندگی واقعی و جذابیت دنیای مجازی تعادل برقرار کرده‌اند. اما Death Stranding با وجود اینکه بازی جاه‌طلبانه‌ای است و ایده‌های خلاقانه زیادی دارد، درست مثل قهرمان مشکل‌دارش، نمی‌تواند چنین تعادلی را رعایت کند. نقشه پهناور و تماشایی این بازی یک دنیای شگفت‌انگیز علمی-تخیلی را به نمایش می‌گذارد؛ به همین خاطر واقعا باعث شرمساری است که گیم‌پلی بازی نمی‌تواند وزن این دنیا را تحمل کند.

GameSpot: 9/10

جذب شدن به یک بازی مانند Death Stranding کار سختی است. پیچش‌های عجیب زیادی در داستان بازی وجود دارند و اسامی احمقانه در کنار صحنه‌های از مد افتاده به جذابیت بازی لطمه زده‌اند. این موارد در لحظات عادی بازی، مثلا زمانی که یک نردبان به‌جا مانده از یک بازیکن دیگر را پیدا می‌کنید یا وقتی که با یک نامه از یک NPC مواجه می‌شوید که در آن از شما به خاطر تلاش‌هایتان تشکر کرده است، همچنان پا برجا می‌مانند. اما بدون اینکه بخواهیم از آزار دهنده بودن این موارد چشم‌پوشی کنیم، باید بگوییم که اینها جزو ویژگی‌های مثبت بازی هستند. در واقع این بازی قصد دارد تا هم از طریق داستان و هم از طریق گیم‌پلی‌اش این پیام را منتقل کند که مشقت و سختی، دقیقا همان چیزی است که به انجام رساندن کارها و همچنین زندگی کردن را ارزشمند می‌کند. انجام این بازی صبر، ترحم و عشق لازم دارد و این همان چیزی است که ما هم اکنون به آن نیاز داریم.

Game Informer: 7/10

مشکل اصلی بازی این است که گیم‌پلی آن دقیقا به همان اندازه که به‌نظر می‌رسید، ساده است و المان‌های دیگر مانند داستان، مبارزات و ماموریت‌های خسته‌کننده نیز به اندازه کافی جذاب نیستند که بازی را نجات دهند و گیمرها را راضی نگه دارند.

داستان بازی Death Stranding خطاهایش را نمی‌پوشاند. این یک ترکیب کوجیمایی معمولی از پیچش‌های داستانی، استعاره‌ها و مفاهیم سلطه‌جویانه است؛ اما حداقل من دوست داشتم که به موضوعات دنیای واقعی مانند تئوری چند بعدی و همچنین رویدادهای مهم زیست محیطی در تاریخ این سیاره بپردازد. درست مانند خود «سم»، من هم گاهی نمی‌دانستم که چرا در حال انجام و جلو بردن این بازی هستم. شاید چون به پایان رساندن یک مرحله دیگر و خط زدنش از لیست، باعث می‌شد تا کمی احساس سربلندی داشته باشم. اما متاسفانه پس از پایان بازی با پاداش دلچسبی مواجه نشدم.

GamesRadar: 7/10

علی‌رغم تمام یکنواختی‌هایی که در گیم‌پلی و ماموریت‌های بازی وجود دارد، Death Stranding در برخی جنبه‌ها درخشان ظاهر می‌شود. جلوه‌های بصری عالی این بازی باعث خلق دنیایی زیبا شده‌اند. وقتی که به یک منظره عظیم می‌رسید یا وقتی قله یک کوه پوشیده از برف را فتح می‌کنید، در اتمسفر شگفت‌انگیزی غرق می‌شوید و همه چیز از جمله موسیقی هم به انتقال این حس کمک می‌کنند. حداقل می‌توانم بگویم که پس از ۷۰ ساعت گوش دادن به آهنگ‌های گروه Low Roar در پس‌زمینه این بازی، حالا یکی از طرفداران این گروه هستم. این احتمالا این پرخرج‌ترین موزیک ویدیوی تعاملی است که تاکنون ساخته شده است. در مجموع می‌توان گفت که حماسه اسرارآمیز کوجیما نقاط درخشانی هم دارد، اما نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

Hardcore Gamer: 7/10

بازی Death Stranding یک تجربه فکری است که جذابیتی ندارد. تمام ماموریت‌های بازی از همان فرمول قدیمی «رساندن یک آیتم به محل تعیین شده» پیروی می‌کنند. این بازی ارزشی برای زمان شما قائل نیست. در حالی که بازی‌هایی مانند Red Dead Redemption 2 پر از محتواهای مختلف هستند، در Death Stranding هیچ کاری جز رفتن از نقطه A به نقطه B برای انجام دادن ندارید. این بازی بدی نیست و پس از آنکه از تمام المان‌های معمولی‌اش عبور می‌کنید، با ویژگی‌های مثبتی هم مواجه می‌شوید. اگرچه این بازی به اندازه اسم کوجیما بزرگ و تاثیرگذار نیست، اما برای اکثر بازیکن‌ها، المان‌های جذابی هم دارد. دنیای به‌ هم پیوسته بازی باعث می‌شود که ایراداتش را فراموش کنید و تم علمی-تخیلی و خوفناک بازی دقیقا همان چیزی است که از خالق مجموعه Metal Gear انتظار داشتیم. موسیقی احتمالا بهترین ویژگی Death Stranding است و جلوه‌های بصری با اینکه در برخی محیط‌ها از نظر فنی با مشکلاتی مواجه می‌شود، اما به لحاظ طراحی مدل شخصیت‌ها، یکی از بهترین‌ها در بین تمام بازی‌ها است. شاید اگر Death Stranding از موارد غیرضروری پرهیز می‌کرد، به بازی خاص‌تری تبدیل می‌شد، اما حالا ما با یک تجربه تکراری مواجه هستیم که تماشا کردنش لذت‌بخش‌تر از بازی کردنش است.

 

Destructoid: 8/10

بازی Death Stranding آن باغ زیبا و دست‌نیافتنی که گروه بازاریابی کوجیما پروداکشنز سعی داشتند نشان بدهند نیست. حرفم را باور کنید؛ این بازی غیرعادی و شگفت‌انگیز است. اما هر کسی با کمترین سطح از درک سوررئالیسم هنری، خیلی زود به حال و هوای این بازی که شبیه یک محصول هالیوودی است عادت می‌کند.

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

Push Square: 10/10

پس از سال‌ها انتظار اسرارآمیز، Death Stranding بالاخره منتشر شد و تمام آنچه که لازم بود را ارئه کرد. مکانیک‌های کامل و جذاب گیم‌پلی در این بازی باعث می‌شوند تا آنطور که مایلید کار را پیش ببرید. همچنین ویژگی‌های اجتماعی بازی این حس را به‌وجود می‌آورند که حتی وقتی از بازی خارج شده‌اید، دنیای آن همچنان زنده و در جریان است. شاید تا زمانی که به نیمه‌های بازی برسید، روند آن تا حدی خسته‌کننده به‌نظر برسد، اما داستان خارق‌العاده و جلوه‌های بصری تماشایی باعث می‌شوند که نتوانید از بازی دست بکشید. Death Stranding باعث پیشرفت در هیچ سبکی نمی‌شود، بلکه خودش یک سبک کاملا جدید را معرفی می‌کند.

 

Screen Rant: 10/10

هیدئو کوجیما قول داده بود که یک دنیا و سبک جدید را خلق کند. تمام دوستان او و کسانی که در همان مراحل ابتدا موفق به تجربه بازی شدند نیز تایید می‌کردند که Death Stranding می‌تواند یک بازی انقلابی باشد. شاید این بهترین بازی که تا به حال ساخته شده نباشد، اما یکی از بهترین تجربه‌ها در بین بازی‌های مدرن است. Death Stranding یک بازی فوق‌العاده است و هر کسی که تا کنون دسته بازی در دستش گرفته باید آن را تجربه کند.

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

PlayStation LifeStyle: 9.5/10

Death Stranding یک بازی جالب نیست، اما یک تجربه مهم و تاثیرگذار است که ارزشش به خاطر تمام سختی‌ها و درماندگی‌هایی است که در آن تجربه می‌کنید. این بازی نگاهی به زندگی و مرگ، ارتباط و انزوا است. لحظاتی در بازی وجود دارند که خسته‌کننده و حتی ناامیدکننده می‌شوند، اما در نهایت با پاداش خوبی مواجه می‌شوید. این بازی از نظر طراحی و اجرای المان‌های آنلاین بی‌نظیر است. Death Stranding اگرچه در برخی زمینه‌ها با مشکلات جزیی مواجه است، اما در نهایت تجربه‌ای جذاب و بی‌نظیر را ارائه می‌کند.

 

Shacknews: 9/10

فکر نمی‌کنم این عادلانه باشد که Death Stranding را با بازی‌های پرفروشی که استودیوها هر سال نسخه جدیدی از آنها منتشر می‌کنند مقایسه کنیم. برای صحبت درباره Death Stranding باید از زاویه دیگری به این بازی نگاه کنیم. این بازی در سطح کاملا متفاوتی قرار دارد که هنوز بسیاری از بازیسازها به آن نرسیده‌اند.

 

VideoGamer: 8/10

بازی Death Stranding پر از چیزهایی است که حتما باید ببینید. این بازی یک ماجراجویی علمی-تخیلی است که سبک‌های زیادی را در بر می‌گیرد و به‌وسیله سازنده‌ای توسعه پیدا کرده که با همه بازیسازها متفاوت است. موضوع داستان و همچنین استفاده از شخصیت‌های معروف در آن، بیشتر برای جذب مخاطب به نظر می‌رسند، اما کاگردانی و نقش‌آفرینی بازیگران واقعا درخشان است.

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

Guardian: 8/10

بازی Death Stranding خطابه‌ای درباره اهمیت ایمان است. قدرتی که باعث می‌شود تا یک گام را جلوتر از گام دیگر بگذاریم؛ آن هم در زمانی که ظاهرا هیچ امیدی وجود ندارد و با ایمان به اینکه همه چیز بهتر می‌شود. با همکاری کردن، قدم‌های کوچک می‌توانند منجر به تغییر شوند و این اتفاقی است که در دنیای تکه‌تکه، خشن و گیج‌کننده این بازی رخ می‌دهد.

 

USgamer: 7/10

شاید Death Stranding برجسته‌ترین و در عین حال، خسته کننده‌ترین بازی کوجیما تا به امروز باشد. به هر حال اصالت این بازی مهم‌تر از طراحی خسته کننده و سرعت پایینش به ‌نظر می‌رسد. شاید Death Stranding عنوانی نباشد که آن را به همه پیشنهاد بدهم، اما یکی از جالب‌ترین بازی‌های ۲۰۱۹ است.

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

نقد و بررسی بازی death stranding انحصاری PS4

VG247: 6/10

اگر بتوانید خودتان را در Death Stranding حفظ کنید و آن را رها نکنید، با کورسویی از درخشش مواجه خواهید شد. اما همین کورسو خیلی زود می‌میرد؛ درست مثل داستان بازی که زیر انبوهی از دیالوگ‌ها دفن می‌شود.

نظر شما درباره امتیازات بازی Death Stranding چیست؟ آیا با نظر منتقدان درباره این بازی موافق هستید؟

منبع متن فارسی: پلازا

به لیست علاقمندی ها اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 2
افزودن برای مقایسه
خرید بازی Death Stranding – PS4
فروشی
پیش از 5 ماه

خرید بازی Death Stranding – PS4

31,500 تومان
  • عنوان : بازی Death Stranding - PS4
  • سازگاری با کنسول بازی : پلی استیشن 4 , PS4
  • سبک بازی : اکشن
  • ناشر : Kojima Productions
  • مناسب برای سنین : بالای 18 سال
9.5 نمره کل
نتیجه گیری نهایی بازی death stranding

در حالت کلی می‌توان گفت که همان طور که انتظار می‌رفت، عنوان Death Stranding سطحی جدید از بازی‌های رایانه‌ای را به نمایش گذاشته و به معنای واقعی کلمه نمی‌توان آن را با هیچ بازی دیگری مقایسه کرد. بدون شک چنانچه سردرگمی و لحظات کند ابتدایی آن را تحمل کنید، پاداش بسیار به یاد ماندنی و بزرگی را دریافت خواهید کرد. قول می‌دهیم که برای گیمرهای واقعی، این بازی قطعاً ارزش تجربه شدن را دارد.

9.5امتیاز تکنوکالا
گیم پلی
9.5
گرافیک
8.5
رابط کاربری
9
ارزش خرید
8.5
8.2امتیاز کاربر
کیفیت ساخت
8.3
قیمت
9
امکانات و قابلیت ها
9
ارزش خرید
8.3
نقد و بررسی خود را اضافه کنید
ما از شنیدن افکار شما خوشحال خواهیم شد

پاسخ دهید

نمره کل شما

3 × 5 =

مزایای خرید از تکنوکالا

Store (1)

خرید مستقیم از توزیع کنندگان

Online

امکان مقایسه قیمت و کیفیت

Megaphone

برخورداری از تخفیفات ویژه

Hourglass

صرفه جویی در زمان

Guarantee

تضمین اصالت کالا

Footer Bg
Techno Kala | تکنوکالا
Logo
بازنشانی گذرواژه
موارد را مقایسه کنید
  • جمع (0)
مقایسه کنید
0